سیستم گرمایش از کف برقی


سیستم گرمایش از کف برقی

سیستم گرمایش از کف برقی دانفوس یکی از بهترین روش های ایجاد گرمایش مطلوب در محیط هایی مانند: ساختمان های مسکونی،اماکن تجاری، اداری، آموزشی وسالن های ورزشی و کارگاهی می باشد .

از سیستم گرمایش از کف می توان در ساختمان های نوساز و قدیمی به عنوان تنها منبع حرارتی در ساختمان یا به عنوان منبع حرارتی کمکی استفاده نمود که گرمای محیطی مطلوبی را تامین می نماید.

 ایجاد محیط مطلوب

گرمایش از کف برقی،حرارتی مطلوب از کف همراه با تامین دمای دلخواه ومورد نیاز را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کاهش مصرف انرژی

ترموستات هوشمند سیستم گرمایش از کف برقی دانفوس، کنترل دقیق دما را با حداقل مصرف انرژی تضمین می نماید.

گرمایش نامرئی

نصب شدن زیر کف پوش و عدم اشغال محیط،جهت مبله کردن،فضای کافی در اختیارشما قرار خواهد داد.

نصب آسان

ضخامت کمتر از 3mm،این امکان را می دهد که سیستم گرمایش از کف دانفوس درست زیرکف، به راحتی وبدون نیاز به کمترین تغییرات در ساختار ساختمان نصب گردد.

طول عمربالا

محصولات گرمایش از کف برقی دانفوس دارای 10 سال گارانتی وخدمات پس از فروش است.

سیستم گرمایش از کف برقی بهترین روش گرمایشی جهت استخرها، محیط های اطراف سونا وجکوزی و گرم نمودن دیوارهاوسنگ های سالن های ورزشی خواهد بود.

 

سیستم های ذوب یخ – برف دانفوس

دانفوس راه حل نوینی جهت جلوگیری از یخ زدگی ارائه کرده است که نگرانی های مربوط به خسارت های ناگهانی ساختمان ها و رانندگی در خیاباهای یخ زده را از بین برده و امنیت عابرین پیاده را تآمین می نماید.

کاربرد سیستم های ذوب یخ و برف دانفوس

بیش ترین کاربردسیستم ذوب یخ و برف دانفوس در کف، پارکینگ ها،اتوبان ها، پیاده روها،محل های رو باز و پل ها می باشد.

به علاوه از آنجایی که ناودان ها،لوله های آبگذر و سقف ها همواره برای بازسازی پس از یک زمستان سخت هزینه بالایی دارند،استفاده از این سیستم یک سرمایه گذاری می باشد.

سیستم ذوب برف و یخ دانفوس از یک کابل گرمایشی، ترموستات الکترونیکی و لوازم تکمیلی جهت نصب تشکیل شده است.

 

محافظ یخ زدگی - Danfoss-DEVI

این دستگاه از یخ زدن کف سردخانه ها و استادیوم های ورزشی و .... جلوگیری میکند. در سرد خانه ها و محیط های سرد دما بطور متوسط بین -20 تا -30 درجه سانتیگراد است وحتی با وجود عایق مناسب سرما باعث یخ زدگی و از بین رفتن فونداسیون و کف پوش ها می شود.

با نصب سیستم "محافظت در برابر یخ زدگی دانفوس" که متشکل از کابل های حرارتی DEVI Flex که با ترموستات های سری DEVIREG کنترل میشوند با ایجاد یک لایه حرارتی می توان از خسارت های ناشی از سرمایش به کف ساختمان جلوگیری کرد.

بخارگرفتگی آینه

گرمایش آینه دانفوس

در حمام های کوچک به رغم تهویه مناسب محیط،آینه ها دچار بخارگرفتگی می شوند. رطوبت بالا و حرارت باعث ایجاد یک لایه بخار در سطح آینه ها می گردد. با نصب یک منبع حرارت الکتریکی می توان به آسانی این مشکلرا برطرف نمود. منبع حرارتی پشت آینه به سرعت آینه را گرم کرده ومانع بخارگرفتگی آن می شود.

 

هزینه پایین

این سیستم می تواند همزمان با سیستم روشنایی حمام،خاموش و روشن گردد.با این کار میزان مصرف انرژی معادل یک لامپ 60 وات خواهد شد .

 

نصب سریع و آسان

سیستم گرم کن آینه دانفوس  بسیار آسان و سریع نصب می گردد اما باید به خاطر داشت که اتصال این سیستم به منبع تغذیه باید توسط متخصصین آموزش دیده انجام گردد.

 

سیستم کنترل گرمایش از کف برقی DeviLink

Danfoss link یک سیستم کنترل گرمایش از کف برقی جدید و مبتکرانه است.

این سیستم از یک کنترلرمرکزی برای راهبری سنسورها و ترموستات ها در ساختمان تشکیل شده است این بدان معناست که شما می توانید دمای ساختمان خود را به صورت متمرکز کنترل نمایید.این سیستم ساده و کاربر پسند است که این ویژگی به واسطه طراحی ساده،بدون نیاز به تنظیمات اضافی  مهیا گردیده است.

این سیستم بسیار آسان و قابل درک برای کاربر می باشد،اما در صورت نیاز اطلاعات لازم جهت انجام تنظیمات  در دسترس می باشد.

از آنجایی که تنظیم کاهش دما در شب و کاهش دمای ساختمان در زمان رفتن به تعطیلات در سیستم های گرمایش مرکزی بسیار مهم می باشد،شما باتنظیم این زمان ها می توانید به میزان قابل ملاحظه ای مصرف سوخت را در ساختمان ها کاهش دهید.سیستم کنترل بی سیم به گونه ای طراحی شده است که در هرزمان به روز رسانی سیستم امکان پذیر بوده و می توان سیستم را بهینه نمود.

Danfoss link cc

با کنترلرمرکزی می توان تمامی محیط های ساختمان را جداگانه و دریک زمان کنترل نمود.

Danfoss link RS

تنظیم دما در هر اتاق بصورت جداگانه امکان پذیرمی باشد.

Danfoss link FT

 المنت های حرارتی راخاموش و روشن می نماید . می تواند با حسگرهای زیر کف نیزترکیب گردد.

مزایای استفاده از گرمایش از کف برقی (Devidry) :

عدم اشغال فضای داخلی ساختمان

نصب آسان

 کمترین ضخامت در سطح کف ساختمان

می توانید در صورت جابجایی،Devidry را همراه خود از آن محیط برده و به سادگی بار اول ،در محیط جدید نصب کرده و مورد استفاده قرار دهید .

کیفیت بالا

مناسب جهت نصب در زیر کف پوش های چوبی وفرش ها

مقرون به صرفه

ایجاد محیطی مطلوب همراه باآسایش بیشتربرای مصرف کنندگان

 پنج سال گارانتی و خدمات پس از فروش