دستگاه های اندازه گیری:

 

 

گروه صنعتی پادرعد با بیش از 4دهه حضور مستمر در صنعت برق و انرژی کشور و همکاری با شرکت های معتبر جهانی از جمله   ABB و Elster  آلمان ، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان دستگاه های اندازه گیری هوشمند به شمار رفته و از معدود شرکت های ارائه دهنده سیستم جامع مدیریت انرژی در خاورمیانه می باشد.

بومی سازی دانش فنی، استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا، جلب رضایتمندی مشتریان و کسب اعتماد همواره از اهداف اصلی گروه صنعتی پادرعد بوده است.

ارائه راهکار جامع جهت استفاده در طرح فراسامانه هوشمند اندازه گیری و مدیریت انرژی شامل تولید انواع دستگاه های اندازه گیری هوشمند (برق، آب و گاز)، نرم افزار مدیریت داده ها (MDM) و همچنین ارائه راهکاری های مناسب مدیریتی در راستای کاهش مصرف انرژی و هزینه های اجرایی، حفظ امنیت اطلاعات و بهره وری عملیاتی پروژه ها حاصل تلاش های  بی وقفه و بهره گیری از دانش فنی به روز کارشناسان داخلی و خارجی می باشد.

 کسب تاییدیه های فنی و کیفی بین المللی برای دستگاه های اندازه گیری برق تک فاز و سه فاز هوشمند از شرکت KEMA هلند و دریافت گواهینامه DLMS مهر تاییدی بر این مدعا است.  

خط تولید گروه صنعتی پادرعد مجهز به دقیق ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها تست و کالیبراسیون ساخت شرکت ZERA آلمان است. همچنین این گروه تولیدی نمایندگی انحصاری شرکت ZERA  در ایران را عهده دار می باشد.

در حال حاضر گروه صنعتی پادرعد مفتخر به ارائه محصولات ذیل با 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود است.

·         نرم افزار جامع مدیریت اطلاعات دستگاه های اندازه گیری هوشمند و دیجیتال (MDM)

·         دستگاه جمع آوری و انتقال داده ها (DCU) 

·         ماژول های مخابراتی RF Mesh, GPRS, PLC, Ethernet, RS485

·         دستگاه های اندازه گیری هوشمند برق تک فاز و سه فاز (DC, CT, CT/PT)

·         دستگاه های اندازه گیری دیجیتال برق تک فاز و سه فاز(DC, CT, CT/PT)

 

فراسامانه اندازه گیری پیشرفته (AMI) با هدف ارائه یک ساختار جامع برای کنترل و نظارت بخش توزیع انرژی طراحی شده است و بخش های گوناگونی را در بر می گیرد. در این راستا گروه صنعتی پادرعد مفتخر به ارائه تمامی محصولات لازم برای اجرا و بکارگیری این فراسامانه هوشمند می باشد که از آن جمله می توان به نرم افزار جامع مدیریت اطلاعات (MDM)، اجزای بخش مخابراتی نظیر دستگاه جمع آوری و انتقال داده ها (DCU) و انواع ماژول های مخابراتی و در نهایت انواع دستگاه های اندازه گیری برق هوشمند تک فاز و سه فاز اشاره نمود.

 

آن چه این فراسامانه را مفید و مناسب خواهد کرد تعاملات بعدی با ذینفعان، بهره برداران و ارتقاء ویژگی های سیستم با توجه به نیاز آن ها خواهد بود. بر همین اساس این فراسامانه به گونه ای طراحی شده است که نیازهای عمده مدیریتی شبکه توزیع برق نظیر مدیریت و پیش بینی بار، اندازه گیری برای کاهش تلفات فنی و غیر فنی، مدیریت خاموشی، گردآوری و تحلیل اطلاعات مصرف مشتریان را فراهم آورده و از سوی دیگر بتواند بستری مناسب برای اجرای پروژه های حوزه صنعت برق، حضور بخش خصوصی در شبکه، بهره برداری از تولید پراکنده و انرژی های نو را ایجاد نماید. همچنین ارائه اطلاعات آماری و اطلاع رسانی به مشترکین جهت تصحیح رفتار مصرف و بهینه سازی مصرف انرژی از مزایای دیگر این فراسامانه می باشد.

دو عامل زیر گروه صنعتی پاد رعد را به شرکتی بی رقیب در این زمینه تبدیل کرده است:

- حضور در صنعت برق کشور برای سالیان متمادی و درک نیازهای بهره‌برداران و کاربران

- وجود دانش فنی برای اعمال نیازها و الزامات فوق در این فراسامانه 

انجام پروژه‌های بزرگ به صورت "کلید در دست" مورد توجه و علاقه فراوان مدیران و کارفرمایانی است که خواستار گرفتن نتیجه ای مطمئن از پروژه‌های اجرایی تحت نظارتشان است که ارائه محصولات کامل مورد نیاز شبکه AMI توسط شرکت پادرعد و آمادگی برای اجرا، پیاده‌سازی و ارائه خدمات مشاوره در  این نوع پروژه‌ها پاسخ به این خواسته مدیران و کارفرمایان است. ایجاد یکپارچگی در کل شبکه و همخوانی تمام قسمت‌ها با یکدیگر علاوه بر حفظ امنیت مورد نیاز و همچنین پیاده‌سازی و اجرای سریع پروژه‌ها از مزایای پروژه‌های محوله به گروه صنعتی پادرعد است.